10 powodów, dla których warto mieć listopadowe ELLE

1. Skandalistka, buntowniczka, matka chrzestna punku. A obecnie zaangażowana ekoaktywistka. Marcin Świderek przedstawia sylwetkę Vivienne Westwood.

2. Na wybiegach jeszcze nigdy nie było takiej różnorodności. I to pod każdym kątem, od koloru skóry, przez wiek, wymiary, aż po orientację seksualną i tożsamość płciową. O modelkach, które łamią klasyczne kanony piękna, takich jak m.in. Adwoa Aboah, Hari Nef, Ashley Graham, Halima Aden, pisze Marta Krupińska.

3. O swoim nowym filmie "Człowiek z magicznym pudełkiem" opowiada nam reżyser Bodo Kox.

4. Synonim francuskiego szyku i najmodniejszy dodatek jesieni. Podpowiadamy, jak nosić beret.

5. Tylko u nas ekskluzywny wywiad z Pierwszą Damą Francji Brigitte Macron, w którym pierwszy raz opowiada o życiu w Pałacu Elizejskim.

6. Jak wychować córkę na silną kobietę? Pytamy o to Manuelę Gretkowską, Joannę Keszkę, Zuzę Krajewską, Annę Dziewit-Meller i Paulinę Holtz.

7. Jak wynika z badań, Polki są najbardziej krytyczne w Europie, jeśli chodzi o stosunek do własnego ciała. O tym, jak niezadowolenie ze swojego wyglądu odbija się na naszym życiu seksualnym rozmawiamy z seksuolog Izabellą Jąderek.

8. Jest gwiazdą wybiegów, występuje w najlepszych kampaniach i sesjach, gra w filmach, m.in. u Luca Bessona, a ostatnio napisala książkę. Poznaj wszystkie twarze bohaterki naszej okładki Cary Delevingne.

9. Pielęgnacja szyta na miarę. Dział urody ELLE podpowiada, jak dbać o siebie, gdy ma się 20, 30, 40 i 50 lat.

10. Paryski klimat nad Bałtykiem. Kasia Tusk oprowadza nas po swoim sopockim mieszkaniu.

Nowe ELLE już w kioskach!