1. Wybraliśmy najgorętsze nazwiska w polskiej branży mody. Poznajcie laureatów nagród ELLE Style Awards 2016.

2. Perfekcjonista, który najpierw podbił świat mody, a teraz kina. Tom Ford powraca z nową kolekcją i głośnym filmem "Zwierzęta nocy". O wielu twarzach projektanta pisze Marcin Świderek.

3. Post-sowiecki szyk podbija Paryż. Na tygodniach mody triumfy święcą projektanci z krajów bylego Związku Radzieckiego: Gosha Rubchinskiy i Demna Gvasalia. To dzięki nim ubrania uchodzące do niedawna za szczyt kiczu i złego gustu stały się obiektem pożądania fashionistów na całym świecie.

4. O nowej płycie "Drony", wspólczesnym świecie i przyszłości muzyki rozmawiamy z Bartoszem "Fiszem" Waglewskim.

5. Na Festiwalu Filmowym w Gdyni ELLE zorganizowało wyjątkową debatę o roli kobiet we współczesnym kinie. Wzięły w niej udział reżyserki, m.in. Kinga Dębska i Anna Kazejak oraz producentki i teoretyczki kina.

6. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z Johnem Malkovichem, m.in. nowym filmie Lecha Majewskiego "Dolina Bogów", jego bliskich związkach z Polską i ... Magdzie Gessler.

7. Rządzą najważniejszymi miastami na całym świecie, od Sztokholmu, przez Warszawę, po Kapsztad. ELLE przedstawia wyjątkowe kobiety, wśród których jest m.in. prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

8. Przekorna, nadwrażliwa i piekielnie zdolna. Bohaterką naszej okładki jest aktorka Magdalena Popławska.

9. Dział urody ELLE wybrał najnowsze zapachy, które rozbudzą Wasze zmysły nawet w najzimniejsze dni.

10. Laser, piling czy krem wybielający? Sprawdzamy najskuteczniejsze metody walki z przebarwieniami.

W nowym numerze znajdziecie też kalendarz ELLE na 2017 r. Radzimy w nim, jak być fit w 2017 roku i polecamy nasze sprawdzone sposoby na dobre samopoczucie i świetny wygląd. Ponadto, do nowego wydania ELLE dołączamy też cienie z najnowszej kolekcji what a spice marki Inglot, dostępne aż w 10 kolorach do wyboru.
Grudniowe ELLE już w kioskach!