1. Odważne, zabawne, inspirujące – kobiety, które właśnie przejmują władzę, dosłownie i w przenośni, a wśród nich: Agnieszka Żulewska (na okładce), Phoebe Waller-Bridge, Olga Tokarczuk, Stella McCartney, Billie Eilish.
  2. Nowi projektanci, nowe marki – zadebiutowali niedawno, ale mamy przeczucie, że to właśnie w ich rękach leży przyszłość polskiej mody (m.in. Adrian Krupa, Darya Wierzbicka, duet RAD, Atomy).
  3. Garderoba Kasi Sokołowskiej to marzenie tysięcy kobiet. Reżyserka pokazów mody otwiera ją przed nami, mówi, co będzie nosić w tym sezonie, gdzie lubi spędzać czas i robić zakupy.
  4. Dlaczego będziesz chciała nosić garnitur w dzień i w nocy, zdradza Marcin Świderek, szef działu mody.
  5. Czułe słówka – sposób, gdy on nie chce seksu. Jak podtrzymać namiętność w związku radzi psycholog i seksuolog Andrzej Gryżewski.
  6. Burzliwe życie Debbie Harry – kim jest naprawdę legenda popkultury, dowiemy się z jej nowej książki.
  7. Pielęgnacja nowej ery: inteligentne aplikacje, gadżety jak z filmów science fiction i wielofunkcyjne składniki. Wygląda na to, że czeka nas piękna i ciekawa przyszłość.
  8. DNA zdrowia - przyszłość masz zapisaną nie tylko w gwiazdach, ale i w genach. Jaki dzięki temu możesz mieć na nią wpływ mówi prof. Krystian Jażdżewski, twórca programu badamygeny.pl.
  9. Stacja Warszawa – ulubione miejsca w swoim mieście pokazuje Aga Bilska, autorka najbardziej stylowych przewodników po stolicy z warszawawarsaw.com.
  10. Styczniowe ELLE dostępne z kosmetykiem niespodzianką! Sprawdź jaki kosmetyk znajdziesz u siebie!