1.  Z okazji 25-lecia ELLE, które świętujemy od początku roku, powtarzamy tę jedną z najlepszych okładek w historii naszego magazynu jeszcze raz. Aktorka pozuje w identycznej pozie, bez kompleksów i bez retuszu. Równie zmysłowa i piękna. Jak się zmieniła? Co myśli o upływie czasu? O tym mówi szczerej rozmowie z redaktor naczelną ELLE.

fot. Adam Pluciński


2. Lato w pełni, więc nośmy kolor! W tym sezonie rządzi koral, neon i pastele. Który na jaką okazję i w jakich zestawieniach – sprawdź w sierpniowym ELLE.

fot. Imaxtree


3. Wszyscy mówią dziś o tym, jak szkodliwy jest plastik. Pora dokładniej przyjrzeć się także tkaninom, z których uszyte są nasze ubrania. Które z nich są naprawdę eko, a które szkodzą środowisku? Co i gdzie kupować, na co zwracać uwagę? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego praktycznego poradnika.

fot. Yuji Watanabe


4. Na pewno eko są wymianki. Dzięki nim zyskasz nowe ciuchy, a starych pozbędziesz się z szafy. A przy tym nie wydasz ani złotówki. Jak załapać się na najlepsze wymianki w mieście, czytaj w sierpniowym ELLE.

fot. Marcin Klaban


5. Wielbicielka mody, kolekcjonerka haute couture, ikona kampu. Uważa, że życie zaczyna się po pięćdziesiątce. Celine Dion znów triumfuje. I mówi o tym w sierpniowym ELLE.

fot. Tom Munro


6. Jak czytać poradniki i nie zwariować? Nasza dziennikarka, do niedawna była nałogową pożeraczką poradników, łowczynią trików i patentów na wszystko. Do czasu aż zauważyła, że jedne przeczą drugim, a łącznie są raczej przeciwskuteczne niż prowadzą do celu. Czy da się korzystać z poradników w sposób rozsądny? Czy są one potrzebne? I wreszcie – czy naprawdę mogą w czymś pomóc? O tym przeczytasz w sierpniowym ELLE.

fot. Nicky Onderwater


7. Opalać się czy nie opalać? Czy da się to robić zdrowo? Wiadomo, że promienie UV są szkodliwe, każda z nas latem chce, by jego skóra wyglądała na wakacyjnie muśniętą słońcem. Jak to zrobić? Dwie dziennikarki ELLE przedstawiają swoje strategie opalania.

fot. Anna Dąbrowska


8. Szczuplejsza, młodsza, piękniejsza. Gabinety kuszą coraz to nowymi zabiegami. Obiecują wiele, a jednak nie wszystkie kończą się sukcesem. Część z nich na dłuższą metę okazuje się rozczarowaniem, stratą czasu i pieniędzy. Sprawdź, w które warto inwestować, a które omijać z daleka.

fot. Laurence Laboire


9. Na ochłodę – woda! W poszukiwaniu doświadczeń rodem z najlepszych spa warto zanurzyć się czasem w upiększających źródłach, gdzie woda ma niezwykłe właściwości. Relaksuje, oczyszcza i sprawia, że odpoczywasz w zgodzie z naturą. Niezwykły przewodnik po najlepszych na świecie miejscach z wodą w roli głównej znajdziesz w sierpniowym ELLE.

fot. BE&W

 

10. Numer dostępny również w wersji mini za 4,99 zł lub z dodatkiem - rozświetlaczem HD Freedom System Round marki Inglot w 3 odcieniach do wyboru za 13,99!
    

"Rozświetlacz to moja tajna broń. Sprawia, że twarz wygląda na świeżą i wypoczetą nawet po zarwanej nocy. Nakładam go pędzlem na łuki brwiowe, czubek nosa, dekolt i          obojczyki. Naturalny efekt glow gwarantowany!"

 

Tak o produkcie mówi Marta Krupińska, szefowa działu urody ELLE. Spróbujcie same!