W majowym numerze ELLE:

1.    Polska edycja ELLE włącza się w międzynarodową akcję wszystkich wydań ELLE na świecie! 22 kwietnia, w dniu równonocy wiosennej, po raz 50., świętujemy Światowy Dzień Ziemi. Dlatego majowy numer ELLE poświęcony jest ekologii! Chcemy w nim pokazać jak kruchy jest ekosystem naszej planety i co możemy zrobić, by ocalić nasz świat.

2.    Po czasach zachwytu konsumpcją nadeszła chwila refleksji. Piszemy o ogromnych zmianach, jakie zachodzą dziś w świecie mody. Cała branża zwalnia, stawia na recykling i jakościowe rzemiosło oraz inwestuje w jakość.

3.    Przyglądamy się relacjom i miłości. Stawiamy pytania o granice flirtu. Sprawdzamy czym jest zdrada a czym lojalność w związkach w czasach Tindera i social mediów.

4.    Pokazujemy co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Jak będzie wyglądał świat za kolejne dziesiątki lat? Co będziemy wtedy nosić? Jak mieszkać? Czym jeździć? I kiedy polecimy w kosmos?

5.    Stawiamy na naturalność – także w makijażu. Proponujemy łatwy i piękny makijaż, który odejmuje lat a dodaje efektu „wow”.

6.    Kochamy perfumy! Tym razem przedstawiamy nowości w kolorze fioletu! 

7.    Chcesz wiedzieć jak ubrać się do biura? Proponujemy kapsułową kolekcję, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Radzimy co z czym nosić, czego nie łączyć i jak wyglądać modnie a profesjonalnie.

8.    Jak połączyć toskańskie popołudniowe słońca z chłodnym skandynawskim designem? Pokazujemy ten niezwykły miks w pięknej sesji wnętrzarskiej. 

9.    Wybieramy nasze ulubione polskie spa. Dokąd jechać, by odpocząć od zgiełku miasta? Gdzie uciec od problemów? Jak znaleźć swoją oazę spokoju?

10.    Czy żyjesz ekologicznie? Znasz wszystkie eko-triki? Sprawdź to w naszym psychoteście!

Do magazynu dołączony jest też dodatek – maseczka od polskiej marki ORIENTANA w 3 rodzajach do wyboru. Folia jest w 100% kompostowalna.  

Magazyn ELLE dostępny jest  w punktach sprzedaży a także  niezmiennie w formie e-wydań na www.e-kiosk.pl oraz www.publico24.pl. Papierowe wydanie magazynu można także zakupić za pośrednictwem platformy www.kultowy.pl  w postaci pojedynczych numerów i prenumeraty z darmową dostawą na terenie Polski.