1.    W duecie raźniej – przekonujemy w trendach. Zobaczcie, jak ubierały się obserwatorki światowych tygodni mody. Co dwie stylizacje, to nie jedna!
2.    Czy taka impreza powinna ignorować fakt, że w Ukrainie toczy się wojna? Czy przeciwnie, każda reakcja się liczy, nawet projektantów stroniących od polityki? Zastanawiamy się nad tym w tekście pt. „Moda zmienia temat”.
3.    Ogłaszamy zwyciężczynie i zwycięzców Elle Style Awards, dorocznych prestiżowych nagród przyznawanych przez naszą redakcję – sprawdźcie, kto w tym roku zasłużył m.in. na miano odkrycia roku.
4.    Poznajcie królową talii – nie, nie tę z „Alicji w krainie czarów”. Mowa o damskiej marynarce, niekwestionowanej władczyni wiosenno-letnich wybiegów. Piszemy o niej 75 lat po tym jak Dior przedstawił jej prototyp, tzw. „bar jacket”.
5.    Wszystkim, którzy chcą dłużej pozostać myślami we Francji, polecamy wywiad z Annie Ernaux, autorką autobiograficznej prozy „Lata”, która podbiła świat. Jej akcja rozgrywa się na przestrzeni życia 82-letniej dziś powieściopisarki.  
6.    Pomaganie – spontaniczny odruch czy umiejętność, która wymaga kwalifikacji? Debatujemy nad tym, przyglądając się fali wsparcia, jaką Polacy udzielili Ukraińcom, i przestrzegając przed wypaleniem „pomocowym”.
7.    „Cóż, tylko róż” może uratować dobre samopoczucie – to o kosmetyku, który dodaje urody i sprawia, że każda kobieta wygląda jak zakochana.
8.    Jak ratować skórę przed stresem? Radzimy w „Poczuj spokój”.
9.    I na koniec gramy w kolory – gdzie i jak, przeczytajcie w Elle smakuje życie.
10. Majowe ELLE kupisz z kosmetykami od marki Bielenda Eco Nature do wyboru: odżywczy balsam do ciała, oczyszczająca kostka peelingująca lub odżywczy peeling do ciała w cenie 14,99.