1. Marta Dyks to polska top modelka, która chodzi na wybiegach u Diora, Burberry i Fendii. Tylko nam opowiada, dlaczego lubi podróże i co znaczy dla niej Warszawa, Paryż i Londyn. Koniecznie przeczytaj wywiad z Martą i zobacz trzy sesje, w których wystąpiła (wraz ze swoim chłopakiem!).

2. Specjalnie z okazji 20. urodzin redaktor naczelna ELLEMonika Stukonis rozmawia z Anią Kuczyńską o kształtowaniu się mody w Polsce i początkach jej kariery projektantki. Takiego wywiadu z Anią jeszcze nie czytałyśmy!

3. Miłośnicy informatyki na pewno ucieszą się z wywiadu z Parisą Tabriz. „Księżniczka do spraw bezpieczeństwa”, bo tak brzmi jej stanowisko w Google opowiada o tym, czym się zajmuje, czyli o hakowaniu… własnego pracodawcy.

4. Z dr. Andrzejem Ignaciukiem dyskutujemy m.in. o największych błędach w zabiegach medycyny estetycznej ostatnich 20 lat. 

5. Aktor Łukasz Similat rzadko zgadza się na wywiad. Dla nas zrobił wyjątek i opowiedział o tym, dlaczego nie lubi dużo mówić i co go ostatnio zaskakuje. Koniecznie przeczytaj!

6. Ikony mody, czyli laureatki ELLE Style Awards 2014, zdradzają, jaki był ich najtrudniejszy moment w karierze i jakie mają marzenia.

7. Odkąd kontrowersyjny projektant Jeremy Scott stanął na czele Moschino, dzieją się tam prawdziwe rewolucje. Przeczytaj o nowym rozdziale w historii mediolańskiego domu mody.

8. Dwudziestolecie ELLE świętujemy, prezentując Wam nasze najpiękniejsze, najbardziej znane i kultowe okładki. Poznaj historię mody pisaną przez wielkie E.

9. Ina Lekiewicz, szefowa działu ELLE, doradza jak zrobić karierę w świecie fashion. Rozmaiwa z największymi nazwiskami w branży i skrzętnie odnotowuje ich wskazówki. Będziecie chciały wdrożyć je w życie!

10. Era hipstrera odchodzi do lamusa. Marta Krupińska przygląda się bliżej temu zjawisku. Czemu już nie kochamy tak mocno mężczyzn z brodą w czapce? Sięgnij do listopadowego numeru ELLE i dyskutuj o tym na naszym FB.

Listopadowe ELLE już w sprzedaży!