O nas

ELLE kontakt redakcja. Moda, uroda, zakupy, ludzie, kultura, podróże, design, kariera, kuchnia i seks, a wszystko to w jednym miejscu na ELLE.pl.

Zapraszamy do świata ELLE.pl - oprowadzimy Cię po najnowszych trendach, podpowiemy, gdzie kupić najnowsze kolekcje, doradzimy, które kosmetyki podkreślą Twoją urodę, wskażemy najmodniejsze kierunki podróży, przekażemy newsy ze świata kultury i zaprosimy do pięknych wnętrz - jednym słowem: zainspirujemy! A jeśli będziesz mieć apetyt na więcej, pokażemy Ci wirtuozerię kipiącej kolorami i zapachami kuchni, a z niej przeniesiemy się do sypialni, żebyś miała okazję wziąć udział w dojrzałych i pozbawionych tabu rozmowach o seksie. Chcesz się podzielić swoimi uwagami, sugestiami i pomysłami? Napisz do nas na adres online@elle.pl

Poznaj nas!

Marta Kowalska, redaktor prowadząca ELLE.pl

Marta Kowalska, redaktor prowadząca ELLE.pl

Najpierw zakochałam się w Internecie, potem w modzie - przyznaję bez zażenowania. Tworząc ELLE.pl, z tego mezaliansu mogłam stworzyć udany związek. Prowadzę serwis, tak samo emocjonując się nową kolekcją Givenchy, urodowymi newsami, jak i statystykami odwiedzin w Google Analytics. Jeśli na ELLE.pl przeczytacie o startupach w świecie mody albo nowym modelu biznesowym największych marek odzieżowych, możecie mieć pewność, że pod tekstem znajdziecie mój podpis.

Instagram: @marta_kowalska_elle

Mail: marta.kowalska@elle.pl

Ewa Stępień, redaktor ELLE.pl

Ewa Stępień, redaktor ELLE.pl

Z wypiekami na twarzy oglądam i inspiruję się kolekcjami Riccardo Tisci dla Givenchy, Dior, Acne, Calvin Klein, czy Rag & Bone. Jestem również fanką minimalizmu i streetwearu. Dniami i nocami śledzę stylizacje gwiazd i modelek oraz newsy z ich życia. Po godzinach trenuję pole dance, fitness, a także biegam.

Instagram: @ewa_elle

Mail: ewa.stepien@elle.pl

Agata Wojtczak, redaktor ELLE.pl

Agata Wojtczak, redaktor ELLE.pl

W ELLE.pl piszę przede wszystkim o modzie, czasami też tworzę ilustracje. Jestem wielką fanką Alessandro Michele, bo kocham jego eklektyczne podejście do projektowania. W swojej pracy najbardziej lubię to, że mogę bezkarnie testować trendy na sobie, a w wolnych chwilach robić białe zdjęcia na Instagram.

Instagram: @ombreby

Mail: agata.wojtczak@elle.pl

Agnieszka Wróbel, redaktor ELLE.pl

Agnieszka Wróbel, ur. 1987, w serwisie ELLE.pl śledzę uliczne trendy i wybieram dla was najciekawsze produkty ze sklepu ELLE. Od nowych piosenek wolę te starsze. Tak samo mam z filmami. Siedzę po uszy w latach 90.

Mail: agnieszka.wrobel@burdamedia.pl

Agnieszka Niedzielak-Kowalska, redaktor ELLEdeco.pl

Agnieszka Niedzielak-Kowalska, redaktor ELLEdeco.pl

Agnieszka Niedzielak-Kowalska, redaktor ELLEDeco.pl Z zapałem tropię nowości w świecie designu, piszę o pięknych wnętrzach, bloguję. Marzę o szezlongu od Le Corbusiera, lubię filmy Wesa Andersona, obrazy Friedricha, muminki, herbatę i jazdę konną. Typ zdecydowanie sportowy.

Mail: agnieszka.niedzielak@burdamedia.pl

Zuzanna Ludwig, redaktor ELLE.pl

Zuzanna Ludwig, stażystka ELLE.pl

Moda to nie tylko namacalne kreacje, czy trendy dyktowane na światowych wybiegach. Modne stają się również pasje i pragnienia, jak zdrowy wygląd, wyrzeźbiona figura, sportowy cel oraz to, co gości na naszych talerzach. Taką tematykę z entuzjazmem promuję w serwisie ELLE.pl opiekując się sekcją Urody i Sportu. Zawodowo jako stażystka, prywatnie - pasjonatka życia w stylu fit.

Instagram: @greencitylife

Mail: zuzanna.ludwig@elle.pl

Chcesz się podzielić swoimi uwagami, sugestiami i pomysłami? Napisz do nas na adres online@elle.pl